![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgzJca869E8Q715v5suBWjMJJZ0Zz7rcePLk2Em1dK7TakQce22-VcBJ6aduTdMThLD2oMqVgPYCG9wNrcRoUTe3b25RUqLCQXQt7hLiiv5KJJUrCnSc7TVJp_UmwT6ArEZ7oi7BmZAoMY/s1600/Dsothunder-250.jpg)
Τα τρία δένδρα συμβολίζουν τα τρία μέλη του συγκροτήματος, για αυτό και εμπρός από κάθε δένδρο υπάρχει ένας άνθρωπος. Αρχικά ήθελαν να βάλουν από ένα σκύλο, αλλά τότε που έγινε η φωτογράφιση στη Μαδαγασκάρη δεν υπήρχαν σκύλοι!!! Η φωτογραφία στο εξώφυλλο είναι επηρεασμένη από τους πίνακες του Dali και του Oppenheimer και παραπέμπει σε μονομαχία στο φαρ ουέστ! Υπάρχουν δύο άνδρες, ο Mr Light που έχουν ράψει πάνω στο κοστούμι του δεκάδες λάμπες και στο βάθος ο Mr. Sound που περιστοιχίζεται
από πουλιά που απελευθερώθηκανα ακριβώς εκείνη τη στιγμή για να γίνει η φωτογράφιση! Α.Ρ.
28/11/16/
Δημοσίευση σχολίου